Co nás čeká

Radotínskou radost máme za sebou, ale povalování na pomyslných vavřínech nás nečeká. Již 30.5. v rámci dětského dne v Říčních lázních v Radotíně, uvedeme od 15,30 a od 18,00 hod.v premiéře Jarní pohádky pro nejmenší děti.
Současně s nimi studujeme poezii J.Prevérta, Jak namalovat ptáka, která se dočká ztvárnění 14.6. od 19,00 v Místní knihovně v Radotíně.
Zdálo by se, že pak už není do prázdnin co dělat, opak je pravdou. Vždyť sotva se přehoupnou prázdniny zaťuká nám na dveře Havelské posvícení a to je podnik pro divadlo jako stvořený. A s čím na Havelské půjdeme? Pro dospělé diváky uvedeme Proč se medvědici stýskalo, pro děti Čtyři pohádky o drakovi a možná oprášíme Tintili vantili.
Co však máme rozhodně v úmyslu, přizvat ke spolupráci divadelní soubor Radotínský trhák naší ZUŠ. Na Radotínské radosti se osvědčili jako ostřílení harcovníci a předvedli, že se nebojí hrát pro dospělé. Pokud jim nasazení a nadšení se kterým se zhostili A.P.Čechova a jeho Jubilea vydrží věřím, že se třeba někdy v budoucnu objeví jako posily Gaudia. Mají moc pěkně nakročeno.


Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Monika. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.