Generální úklid

Obýváček a přilehlé prostory už to potřebovaly. Protože se 7.5. nezkoušelo (ne že by to nebylo potřeba, ale proto, že nebyli lidi), dali jsme se v počtu deseti do úklidu našich divadelních prostor. Komora, Obýváček a depozit nad jevištěm nesly po rekonstrukci prostor KS známky naprosté devastace. Kulisy a rekvizity hrnuté pod tlakem bez ladu a skladu za dveře úložných místností, byly pokryty vrstvou stavebního prachu. Naše odhodlání zvítězit nad tímto neladem vedlo po čtyřech hodinách usilovného smýčení, vymetání, otírání, přeskládávání a přemisťování ke kýženému výsledku. Jak je u divadelníků zvykem moc věcí se nám nepodařilo vyhodit, protože by se všechno mohlo někdy hodit.
Po urovnání věcí přestal být obýváček obyvatelný, ale posílil naše skladovací prostory o další naplněná úložiště (krabice a pytle).
Zatímco většina uklízela, Jana, Lenka a Helenka chystaly kostýmy a dekorace na Radotínskou radost, tato činnost jim též vystačila na čtyři hodiny.
Krátce po dvaadvacáté hodině jsme opouštěli uspořádaný prostor. Všichni špinaví, unavení, ale spokojení, že se odvedlo kus práce.


Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Monika. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.