Vzhůru do Nového roku

Do Nového roku jsme vstoupili s novým dramturgickým plánem, s přípravou nové pohádky pro děti a s odhodláním, že letos budeme hrát tak, abychom se divadelně uspokojili a při tom se fyzicky a duševně nevyřídili.
22.1. se soubor podílel na dětském karnevalu s dračí tematikou s našimi Čtyřmi pohádkami o drakovi. Některé nepřehlédnutelné prvky (Katčino těhotenství) vyloudily na tvářích rodičů úsměv, ale i po delší přestávce se představení vydařilo.
24.1. měl premiérové představení spřátelený divadelní spolek Rachtámiblatník v divadle seleziánů v Praze Kobylisích. Protože nám principál tohoto spolku nabídl spolupráci a výpomoc s mužskými rolemi, jeli jsme se podívat, jak dělají divadlo oni. Týden dopředu jsme dohodli dvě osádky vozu. Bohužel kamarádka Majda místo s autem pro členy spolku,vyrazila na zkoušku a tam zjistila, že je všechno špatně. Se smrtí a děsem v oku jsme dorazili se zpožděním do Kobylis a ještě jsme nestačili nabrat Janu, které to bylo pochopitelně líto. Shlédli jsme pohádku S čerty nejsou žerty a zjistili, že muži nabídnutí ke spolupráci, budou určitě vyhovovat, protože hrají s nadšením a láskou.


Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Monika. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.