Fifína v knihovně na Smíchově

26.5.2012

Stalo se dobrou tradicí hrát, na pozvání Městské knihovny na Smíchově , pro děti. Tentokrát jsme uvedli novou pohádku Kouzlo pro Fifínu . Vystoupení v knihovně se vyznačuje tím, že je v dopoledních hodinách. Pro soubor to znamená sraz v osm hodin před Korunou , naložit rekvizity, nic nezapomenout a odjet na Smíchov. Posledně uvedená činnost byla tentokrát velice dramatická a to v položce nic nezapomenout. Těsně před zabouchnutím přepravního vozu Katky jsem hledala potřebnou oponku před loutkovodiče a ne a ne ji najít. Opět jsme zotvírali všechny možné skrýše a nic. Ve druhém kole obíhání možných i nemožných schovávaček se Bety zeptala jestli ty loutky co visí v depozitu opravdu nepotřebujeme.  Samozřejmě, že ano. Tak byla odvrácená katastrofa, protože bez panáků by to nešlo. Bylo s podivem, že jediní které to mělo znepokojit byli vodiči, ale ti byli kupodivu úplně v klidu, přesněji vůbec je nenapadlo, že loutky v autě nejsou.

Samotné představení bylo poznamenáno malou účastí diváků. Opět se potvrdilo, že když je venku hezky, jdou rodiče s dětmi raději někam ven, než do divadla. Těšíme se na další vystoupení tentokrát před Mikulášem s pohádkou O Stříbrovláskovi.


Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Monika. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.