Pátý ročník Radotínské radosti

Dobrý den,

jako každý z minulých 4 let i nyní nadchází čas vás pozvat již k pátému ročníku festivalu amatérských souborů Radotínská radost 2013. Festival, který se bude konat ve dnech 5. – 7. 4. 2013, zahájí  5. 4. 2013 v 19 hod úvodním slovem starosta městské části Praha 16 p. Mgr. Hanzlík

Jako první po úvodním slovu vystoupí soubor Křoví z Líšnice s hrou NA ÚTĚKU autorů Pierre Palmade a Christophe Duthuron.

V sobotu 6.4. vás osloví milé vystoupení souboru žáků ZŠ v Třebotově Tři boty : NU VÓT! Příběh, který upravily pro své děti paní učitelky Makovcová a Barnová, vychází z klasické pohádky O žabce carevně a můžete ho shlédnout od 15 hod.

16,00 přijede návštěva z Moravy Divadlo A.Vorla a uvede hru E.E. Schmitta OSKAR A RŮŽOVÁ PANÍ

Večer v 19 hod, přeladíme na vážnou notu hry Hadara Galrona MIKVE. V podání zkušeného souboru Rádobydivadlo Klapý, se můžeme těšit na kvalitní, cenami ověnčené představení.

Nedělní program zahájí v 15,00 hodin Radotínský Trhák novou hru CESTA KOLEM SVĚTA

V 16,30 hod. bude pokračovat s pohádkou pro děti profesionální divadelní soubor Studna s exotickou pohádkou ČÍNSKÁ HEDVÁBNÁ LEGENDA.

V 18,00 hodin bude pokračovat lehkými příběhy ze Zpěvů sladké Francie pořádající soubor Gaudium z Radotína.

Večer nás pobaví od 20,00 hod. AUDIENCE Václava Havla v podání DS Scéna Libochovice.

Přehlídce přijde popřát i patron festivalu, kterým bude jedna ze známých osobností. Ale na něj se už musíte přijít v sobotu podívat osobně. Srdečně vás zveme do divadla a těšíme se na vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Monika. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.