Studijní Svoboda nad Úpou

Stalo se již tradicí, že na sklonku léta 30.8.-1.9. valná část souboru sbalí svá zavazadla a soustředí se v apartmánech firmy Revis ve Svobodě nad Úpou.

Letošní soustředění bylo velice podnětné a hodně pracovní. Souboru se laskavě ujal režisér pan Mirek Pokorný, který nám ve Svobodě zprostředkoval mnoho cenných rad a poučení jak se chovat ke konkrétní roli, užili jsme si mnoho praktických cvičení s hereckými etudami i konkrétní práci s novým textem. Zakousli jsme se do Snu noci svatojánské a už není cesty zpátky.

Po pátečním příjezdu jsme utužovali kolektiv a v sobotu spustili výuku. V penzionu byli tak laskaví, že nám uvařili i oběd a tudíž jsme se nemuseli rozptylovat sháňkou poživatin a po obědě  se zase hned mohli věnovat dalším užitečným věcem. Počasí bylo střídavě proměnlivé a tak jsme měli i pohyb ze zahrady do jídelny a naopak.

Sobotní utužování kolektivu probíhalo taky dlouho do nočních hodin, ale nedělní dopoledne bylo nemilosrdně k ponocujícím opět hodně pracovní. Po závěrečném společném obědě jsme se rozjeli k domovům. Bohatší o některé dovednosti s ucelenější představou o Snu noci Svatojánské.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Monika. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.