Průvod Karla IV.

V sobotu 31.5. 2014 prošel již tradičně naší obcí průvod Karla IV. s korunovačními klenoty na svůj hrad Karlštejn. Tradičně se  členové a členky našeho souboru zúčastnili v historických kostýmech s krátkou  zdravicí. Dvě básně ze Žákovské poezie přednesly Vlaďka s Monikou, ostatní družina se hluboce poklonila a dvě členky se podílely na podávání číší vína císaři a jeho družině. V době čekání na příchod průvodu jsme využili hudbu účinkujícího hudebního uskupení Antikvárius ke krátké taneční improvizaci. která přilákala pozornost přihlížejících diváků.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Jan. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.