Nučický kahan 1. ročník

18. října se část divadelního souboru vydala na přehlídku do Nučic. Konkrétně Mirka, Hanka, Marek a Monča. Jeli jsme se ucházet o vavřín dvěma příběhy s hloubek času. S příběhem athénským a flanderským. Po malém bloudění jsme přijeli na místo určení krátce po 12 hodině. Místní nučický soubor Žumpa nás přijal s velkým úsměvem a radostí, že prý se na nás moc těšili. Po malém obědě a kávě jsme se přesunuli do sálu, kde jsme shlédli krásně představení místního souboru „Vlezte do mojí postele“. Po přestávce na posilnění jsme se vydali do šaten, nanosit kulisy a postupně se oblékat, česat, líčit a koncentrovat. Museli jsme bojovat s připínáčky, protože si Monča spletla pojmy a vzala místo spínacích špendlíku připínáčky, naštěstí místní soubor byl tak laskavý a propůjčil nám hadérek na pokrytí stolku. Naštěstí se scéna zvládla vyřešit dobře a ted už hup do kostýmů a připravit se na výstup. pan zvukař byl velmi šikovný a pustil hudbu tak jak má. Naše dva příběhy jsme odehrály a se spokojeným úsměvem a svědomí, že jsme zahráli jak nejlépe jsme mohli jsme převzali drobné pozornosti od souboru. A teď už se jenom občerstvit a vyčkat na další představení, která byla nádherná.

Doufáme, že na příští rok zase zavítáme na Nučický kahan, protože místní soubor dokázal udělat tak příjemné prostředí, že se tam člověk cítil jako doma.

Moc děkujeme za pozvání.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Monika. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.