Desáté výročí

V září 2016 uběhne přesně deset let od prvního setkání divadelních nadšenců. Začínali jsme s první pohádkou vysloveně na koleně. Ale hrálo se. Na krabicích s loutkami spodovými i marionetami. Během času došlo k mnohým změnám. Ubylo rukou na vodění loutek a soubor se začal profilovat jako výhradně činoherní a to jak v tvorbě pro dospělé tak i pro děti. Zatím nejúspěšnějším vystoupením byli Tintili vantili. Hravá dramatizace veršů Josefa Kainara. Herecká ocenění  sbírali jednotlivci zejména na Postupové oblastní přehlídce amatérského divadla v různých letech. Naposledy letos v únoru s pohádkou Hlavě nečaruj aneb kniha kouzel fuč.

K výročí chystáme slavnostní setkání všech členů současných, minulých, hostujících i dříve hostujících včetně našich věrných příznivců. Bohužel jednoho člena již nebudeme moci oslovit. Zakládajícího člena a loutkáře Milana Charouska, čest jeho památce.

Konkrétní podoba setkání teprve zraje , ale datum bylo již pevně stanoveno. Na pátek 9.9.2016 od 18,00 hodin. Těšíme se na setkání.

Příspěvek byl publikován v rubrice O divadle a jeho autorem je Vlasta. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.