Absolvent školy základů činoherní režie ADA 2017-2019

Od června 2017 se věnovala naše současná principálka Vlasta Pilařová rozšíření povědomí o divadelní režii. Jak během seminářů na divadelních přehlídkách FEMAD v Poděbradech nebo Děčínská brána, tak na setkávání o víkendech v rámci školy základů divadelní režie pořádaných ADA v divadle U Jelena v Bystřici  u Benešova. Proškolení přesáhlo 230 hodin teorie i praktických cvičení z oblasti herectví, jevištní řeči, scénografie, svícení a zvučení, divadelní historie, hudební složky, kostýmů a líčení, autorského práva i mnoha dalších upřímně míněných rad jak dosáhnout požadovaného dramatického tvaru, který jsme se rozhodli uvést na jeviště. V červnu 2019  s ostatními účastníky  ukončila své snažení, které bylo stvrzeno certifikátem o ukončení kurzu.

Do dalšího ročníku režijního kurzu 2019- 2021 nastoupila Monika Mládková, které budeme držet palce a těšit se na další režijní posilu v týmu.

Na obrázku může být: 1 osoba

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Vlasta. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.