Do divadelní sezóny vstupujeme s novou premiérou, tentokrát poetickým spočinutím s verši Jiřího Žáčka, Café Robinson. Pořad vznikl podle stejnojmenné sbírky, která spatřila světlo světa letos v dubnu. Pan Žáček byl tak laskavý, že nám svěřil sbírku ještě před jejím vydáním a tudíž jsme měli dostatek času na její nastudování. Díky spojení s profesionálními hudebníky se podařilo vytvořit představení u kterého doufáme, že bude diváky hladit po duši.
Related Posts
Proč nás lázně nemají rády?
30.5.2010 se náš spolek účastnil dalšího dílu radotínského pábení v Říčních lázních. Tentokrát Městský úřad připravil bohatý program k MDD.…
Zpověď režiséra
Jsme po premiéře hořké komedie Eriky Suchanové, Kurz ručních prací. Po absolvování dvouleté režijní školy ADA, to byla moje první…
