4.6. 2011 prošel Radotínem již tradičně průvod císaře Karla IV. Náš divadelní spolek se zúčastnil krátkou zdravicí v podání Moniky Mládkové a Hanky Řehořové. Průvod se v obci zdržel tradičně jen krátkou dobu, proto i naše vystoupení bylo krátké. S odjezdem panovníka se zkazilo i počasí a tak jsme opouštěli místo konání za padajícího deště a burácejícího hromu. Oč bylo setkání s císařem méně okázalé o to bylo více srdečné.
Related Posts

Valná hromada konec sezóny 2018-19
Poslední vystoupení se konalo ve Strunkovicích nad Blanicí. Vyvezli jsme dvě představení sestavená z veršů Jiřího Žáčka. Odpoledne to byly…
Neděle s Jiřím Žáčkem
17.3.2019 prostoupí poezie Jiřího Žáčka naší Korunu. Odpoledne od 15,00 hodin budeme hrát pro děti dvě malá představení za sebou.…