Nové přírůstky do souboru

Letošní rok je pro rozšiřování členské základny velice pozitivní. Po lednových nových členech se na posledním zasedání našeho občanského sdružení dne 18.6.2012 přihlásili do našich řad tři noví členové. Se spolkem již déle spolupracující Alžběta Pilařová, doposud neviditelná, jako tvůrce webových stránek a fotografka našich představení, se konečně rozhodla i vylézt na scénu. Podobným případem je Martin Neuman, který vystřídal v sekci loutkovodičů svojí sestru Vendulu a z příležitostné pomoci přešel mezi řádné členy. Úplným nováčkem je Matěj Valčík, jehož přínosem do spolku je hlavně hra na akordeon a heligonku, ovšem i se zájmem o aktivní hraní. Přejeme jim, aby jim divadlo přinášelo jenom radost.