Finále roku 2018

Nastala čas „Mikulášského turné“
K vidění budeme 1.12. v 10.00 v Knihovně Sedmička v Holešovicích s pohádkou Čtyři pohádky o drakovi. Stejné představení uvedeme stejný den ve 14,30 v Sokole ve Velké Chuchli.
Po rychlém přesunu odjíždí naši recitátoři s pořadem Café Robinson na soukromou akci od 17,00 pro seniory v hotelu Elma v Srbsku .

Jenou se vyspíme a 2.12. od 14.00 hodin ještě jednou Čtyři pohádky o drakovi v Sokole Jinonice.

V pondělí bude velmi intenzivní zkouška na vánoční pohádku Proč straka nenosí červenou čepici, abychom 8.12. zrealizovali tzv. troják. V 9.30. v knihovně na Smíchově, od 11,00 v knihovně na Lužinách a v 14,00 v KS U Koruny.

Poslední vystoupení tohoto kalendářního roku bude 15.12. od 16,00 v kulturním domě v Nučicích opět Proč straka nenosí červenou čepici aneb o Vánocích v lese.
Shrnutí celoroční práce a naplánování dalšího roku provedeme na valné hromadě spolku 10.12. Po vánočních prázdninách vstoupíme do Nového roku s plánovanými pěti posilami. Do pohádek vstoupí nově jeden mladý muž a čtyři děvčata.
Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Vlasta. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.