Podivný rok 2020

Tak málo odehraných představení jako v tomto roce měl spolek snad jen na samém začátku svého působení. Letos jsme měli co nabídnout, ale koronavirová pandemie a následná opatření vlády, nám činnost v divadle zcela zastavila. Takovou situaci nikdo z nás nezažil ani v osobním, ani v divadelním životě. U amatérských herců se jednalo „pouze“ zastavení zájmové činnosti. U profesionálů o zastavení obživy. Kulturní středisko zeje prázdnotou od března, nasmlouvaná představení jsou zrušena. Na konci tohoto divného roku se situace s šířením viru opět zhoršuje a opatření na oddělení lidí ze společných prostor se opět zpřísňují. Není to příjemné pro nikoho. Spolek Gaudium má příští rok 6.9. patnácté výročí od svého založení, chtěli bychom ho se svými diváky řádně oslavit. Všichni si moc přejeme , aby tomu tak bylo.

Příspěvek byl publikován v rubrice O divadle a jeho autorem je Vlasta. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.