Podruhé v klubu

25.4.2012 Tintili vantili a pan Kovařík

Na přání vedoucí Kulturního střediska jsme odehráli na nové klubové scéně naše oblíbené Tintili vantili. Přestože se jedná o dětské představení nebylo mezi diváky ani jedno dítě, ale všichni se bavili. Jediné co nám u vystoupení v Klubu dělá starosti je výška vstupného. Jedná-li se totiž o vystoupení tohoto typu,(malý literární útvar) je sto korun opravdu na radotínské poměry hodně. Proto jsem požádali o pomoc hudebníky z Mělníka pana Kořínka (otce členky souboru Andrejky Kořínkové) s kolegou, aby nás trochu „natáhli“.

Pánové s kytarami předvedli průřez svojí tvorbou a velice mile naplnili večer po verších J.Kainara.