Milane děkujeme

S lítostí v srdci si musíme připustit smutný fakt, že náš soubor navždy opustil 5.7.2012, pan Milan Charousek.
Milan stál v září 2006 u zrodu našeho divadelního spolku a pomáhal znovu rozchodit „panáky “ uložené po mnoho let v depozitu. Díky jeho povědomí o loutkách, jak je navazovat na nitě, převlékat, vodit, prostě znovu zrodit, spatřila světlo světa pohádka O kačátku, která byla prvním počinem našeho spolku. Od Milana jsme se učili jak si poradit s kulisami pro loutky, jejich upevněním, rozpohybováním a aj. Na Milana bylo vždy spolehnutí, když řekl udělám, tak udělal, když slíbil něco donést, tak donesl, pomohl. V neposlední řadě si ho všichni zapamatujeme jako jednoho z mála, který chodil na zkoušky bez reptání vždycky včas.
Přestože se naše dramaturgie poněkud od klasických marionet odklání, nikdy na loutkové začátky právě díky Milanovi nezapomenem. Milane Děkujeme!