Klubíčko pohádek

Od listopadu 2014 vznikla v našem spolku řada malých pohádek, jejichž část jsme shrnuli pod název Klubíčko pohádek a zybtek bych nazvala Pohádky do tašky. V Klubíčku jsou zahrnuty pohádky O Velbouďátku, O Palečkovi a O špinavém prasátku. Do tašky se vejdou  O hrochovi Filínkovi, O zlatém klubíčku, Kluci buci kaktusáci, O beránkovi Trkálkovi.

Klubíčko pohádek se dočká 2.5. 2015 třetí reprízy v Kozojedech.

Pohádky do tašky byly uvedeny většinou jen jednou až dvakrát. Představení vznikla pro Rodinné centrum ve Velké Chuchli, některé jsme zopakovali v mateřské škole tamtéž  dále v mateřských školách v Lochkově a v Radotíně. Pohádky do tašky jsou krátké divadelní hříčky pro jednoho až dva loutkoherce, určené pro nejmenší děti. Maximální délka je 20 minut.